Soutěž o zvětšení prsou zdarma na klinice Aesthevita – Registrace

 
 
 

Vyhrajte zvětšení prsou s implantáty POLYTECH na klinice Aesthevita

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s MUDr. Jánem Pilkou z kliniky Aesthevita velkou soutěž o zvětšení prsou zdarma. Přečtěte si kompletní PRAVIDLA SOUTĚŽE o nový dekolt a přihlaste se do soutěže vyplněním FORMULÁŘE Soutěž probíhá na instagramovém profilu @soutez_vysnenydekolt a trvá do 15. května 2021 12:00 hod.
 
 

  Odkaz na váš instagram, nebo instagramový nick (ukázka: @polytechimplantaty.cz)
  Zadejte datum vašeho narození (pro ověření vašeho věku)
  Napište nám, proč právě vy byste měla vyhrát nový dekolt

  Odesláním emailu stvrzujete správnost a aktuálnost vašich údajů.

  Odesláním emailu souhlasíte s pravidly soutěže.

  S odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže a že budete automaticky zařazená do Polytech klubu a organizátor vám e-mailem bude zasílat novinky, slevy a informace o akcích.

  Pokud se při odesílání vyskytnou nějaké potíže, můžete všechny své kontaktní údaje vč. fotografií poslat emailem na info@polytechimplantaty.cz s předmětem "SOUTĚŽ POLYTECH IMPLANTÁTY".

   


   
   

  Jak se zúčastnit soutěže

  Pokud již sledujete instagramový profil @soutez_vysnenydekolt, pak jsou vám podmínky soutěže známé. Pro lepší přehled vám je ještě připomeneme. Jak se můžete zúčastnit?

  PODMÍNKY SOUTĚŽE:

  • Sledujte profily partnerů soutěže @polytechimplantaty.cz a @aesthevita.clinic
  • Odešlete registrační formulá.ř
  • Označte pod soutěžní příspěvek na IG soutez_vysnenydekolt 2 kamarádky, které by si také přály vyhrát (počet komentářů není omezený, jen je nutné označit vždy někoho jiného-


  PRAVIDLA SOUTĚŽE

  • a) Je vám minimálně 18 let a máte trvalé bydliště na území ČR.
  • b) Do 15. května 2021 12:00 zašlete pomocí registračního formuláře svůj příběh, proč právě vy toužíte po novém dekoltu. Po ukončení soutěže budou nevýherní příběhy smazány. Zasláním jste odpovědni za veškerá autorská práva k příběhu a nesete za ni plnou zodpovědnost.
  • c) Do registračního formuláře uveďte tyto údaje:
   • jméno
   • příjmení
   • e-mail
   • jméno, které užíváte na instagramu (ideálně s odkazem), abychom vás mohli identifikovat a kontrolovat jedno z pravidel soutěže
   • telefonní číslo, abychom vám mohli zavolat na případné doplnění informací, či informovat o výhře
   • datum narození, abychom ověřili váš věk .
  • e) Odesláním příběhu do soutěže souhlasíte s pořízením a uveřejněním pořízených materiálů na níže uvedených místech. Pořízenými materiály se rozumí:
   • fotky z konzultací finalistek
   • váš příběh
   • fotky před/po plastice prsů
   • video příběh z konzultace a operace vítězky
   • audio záznamy
   • rozhovor Dále udělujete zasláním příběhu souhlas s uveřejněním výše vypsaných pořízených materiálů na:
    • sociálních sítích
    • YouTube
    • webu
    • profilu Estheticon
    • v prezentacích
    • reklamních bannerech
    • offline bannerech
    • a dalších marketingových nosičích jak organizátora soutěže, tak i kliniky Aesthevita a MUDr. Jána Pilky, a to na dobu neurčitou.
  • g) Účastí souhlasíte, že plastiku prsů podstoupíte v termínu, který si domluvíte na klinice. Pokud to situace s vládními opatřeními v rámci koronaviru nedovolí, pak operaci podstoupíte v nejbližším termínu, který určí klinika Aesthevita. Dále souhlasíte, že v případě vybrání do semifinále, se budete moci osobně zúčastnit konzultace u MUDr. Pilky. Pokud nesplníte jednu z podmínek, má organizátor právo vybrat z předem stanovených náhradnic.
  • h) Odesláním formuláře stvrzujete, že v době konání nejste těhotná a od ukončeného kojení jste alespoň 6 měsíců. V případě, že na konzultaci zjistíme, že jednu z jmenovaných podmínek nesplňujete a nebudete moci operaci podstoupit, MUDr. Ján Pilka vybere z finalistek novou vítězku.

  S odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže a že budete automaticky zařazená do Polytech klubu a organizátor vám e-mailem bude zasílat novinky, slevy a informace o akcích.

  Soutěže se smíte jako fyzická osoba zúčastnit jen jednou. V případě, že zjistíme, že jste poslala více příběhů, budete ze soutěže automaticky vyřazená.

   

  Průběh soutěže

  Od 1. do 15. května zasílejte své příběhy. Následně z nich odborná porota organizátora vybere 10 semifinalistek, které požádáme o zaslání fotografií. Na základě fotografií MUDr. Ján Pilka vybere 3 finalistky, které se dostaví na konzultaci. Následně z nich on sám určí vítězku vysněného dekoltu zdarma. Ostatní dámy získají odměnu v podobě voucherů a dalších zajímavých dárků. (viz níže).
   

  Vaše výhra

  Každá z vás, která se soutěže zúčastní, bude automaticky dostávat jako první informace o dalších soutěžích a akcích na implantáty Polytech. Dámy, které se umístí na 10.-2. místě získají zajímavé slevy na plastiku prsů na klinice Aesthevita.

  Výhra:

  1. místo: Zvětšení prsou s běžnými implantáty Polytech (nevztahuje se na odlehčené implantáty B-Lite) u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  2. místo: Konzultace u MUDr. Jána Pilky a a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  3. místo: Konzultace u MUDr. Jána Pilky a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  4. místo: Voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  5. místo: Voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  6. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  7. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  8. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  9. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  10. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
  voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

  Registrací souhlasíte s využitím vašich osobních údajů pro vyhodnocení soutěže a zasílání informačních emailů firmou SANIMPO spol. s r.o. IČO 27111130, DIČ CZ27111130, výhradním distributorem prsních implantátů Polytech v ČR.

   

  Další důležité informace

  1/ Organizátor soutěže
  SANIMPO spol. s r.o.
  IČO 27111130
  DIČ CZ27111130 (dále jen organizátor)

  2/ Podmínky
  Všechny podmínky schvalujete účastí v soutěži, tedy odesláním vašeho příběhu.

  3/ Doba konání soutěže
  Soutěž probíhá od 1. května do 15. května 2021. Soutěž probíhá na území České republiky a zúčastnit se je možné pomocí vyplnění soutěžního formuláře.

  4/ Platnost, uplatnění výhry
  První místo
  Zvětšení prsů je možné uskutečnit pouze u MUDr. Jána Pilky a to s implantáty Polytech. Na jiné kliniky se tato sleva nevztahuje. Zákrok je nutné podstoupit dle určení pana doktora. Lékař si uplatňuje nárok změnit a posunout termín operace ze zdravotních důvodů pacienta a kvůli jiným okolnostem.
  Platnost voucherů na slevu je do konce října 2021.
  Platnost lze prodloužit jen v případě, že by klinika nebyla schopná splnit tento závazek a včas vás přijmout na konzultaci. Dále lze voucher prodloužit v případě, že závažný zdravotní stav obdarované neumožňuje operaci vykonat v tomto termínu. Prodloužení termínu je vždy nutné odsouhlasit a schválit s klinikou telefonicky, emailem nebo osobně.
  Platnost voucherů i první ceny lze prodloužit po domluvě s klinikou i v případě, že by to situace nařízená vládou neumožňovala a klinika by musela být z důvodů nařízení uzavřena.
  Hlavní cena, plastika prsů, je nepřenositelná. V případě, že zákrok odmítnete a nesplníte podmínky, které jsou uvedené, má MUDr. Ján Pilka právo vybrat jinou vítězku.

  Další ceny
  Vouchery jsou přenositelné jen v případě, že další majitelka bude souhlasit se zde vypsanými podmínkami.
  Uplatněním voucheru souhlasíte, že bude váš zákrok dokumentován klinikou a materiály budou  po dohodě s vámi použity k lékařským prezentacím a případným marketingovým účelům kliniky, tak i distributorem implantátů Polytech v ČR společnosti SANIMPO. Propagace bude na sociálních sítích, v tiskovinách, na webu a dalších reklamních formátech (vše uvedeno v bodě G). Souhlas dáváte na dobu neurčitou.

  5/ Organizátor soutěže si vyhrazuje právo neprovést operaci, pokud:
  a) zdravotní stav vítězky tento zákrok nedovoluje
  b) dojde k porušení podmínek na straně soutěžícího (např. nedovolí dokumentovat)

  V takovém případě může MUDr. Ján Pilka určit novou vítězku.

  6/ Jak uplatnit voucher
  Vouchery, které získáte na 2.-10. místě je možné uplatnit na plastiku prsů na klinice Aesthevita, a to s jakýmikoliv běžnými implantáty Polytech.
  Voucher lze uplatnit pouze jednou a po jeho použití se stává neplatným. V případě, že budete chtít uplatnit voucher, kontaktujete kliniku. Kontaktní údaje najdete zde: aesthevita.cz. Voucher odevzdáte při první konzultaci, kde vám bude sdělená konečná cena po odečtení voucheru.
  Uplatněním voucheru souhlasíte s uvedenými podmínkami. Před operací bude nutné ještě podepsat podmínky, které si předloží klinika sama.
  Vouchery nelze uplatnit na jiné zákroky, než je plastika prsů s implantáty.

  7/ Jaké implantáty si mohu vybrat
  Voucher můžete uplatnit na plastiku prsou všemi typy, profily, povrchy, velikostmi a druhy implantátů, které Polytech nabízí. Neplatí pro typ odlehčených implantátů B-Lite.

  8/ Ztráta voucheru
  V případě ztráty nás kontaktujte na info@polytechimplantaty.cz, prokažte se jménem a datem narození a my vám sdělíme přiřazené číslo voucheru.

  9/ Nevyužití voucheru / odmítnutí první ceny
  • V případě, že po konzultaci nebude chtít voucher uplatnit vítězka. Pro ceny na 2.-4. místě platí, že konzultaci zdarma lze využít jen jednou. V případě, že nevyužijete možnost uplatnit voucher na prsa, hradí si nová majitelka voucheru konzultaci s panem doktorem z vlastních prostředků.
  • Každá obdarovaná má právo na to voucher nevyužít. Majitel voucheru se nezavazuje k podstoupení operace.

  Pro získání podrobných informací nás neváhejte kontaktovat na info@polytechimplantaty.cz