Výběr vhodného implantátu – SANIMPO spol. s r.o.

Výběr vhodného implantátu

Prsní implantát, který bude nadlouho vaší součástí, je po výběru kvalifikovaného plastického chirurga, druhou zásadní otázkou. Od konce 60. let minulého století, kdy se objevily první mamární implantáty, se výrazně pokročilo v oblasti tvarů, povrchů a vnitřního gelu.

Polytech Health and Aesthetics (Německo) je specializovanou odbornou společností na výrobu silikonem plněných implantátů, a proto je v této problematice pokrokovým prvkem. V nabídce Polytech Health and Aesthetics naleznete implantáty pro všechny možné varianty úpravy poprsí.

Zvětšení prsou, modelace prsou, korekce poprsí – to vše je reálné s prsními implantáty Polytech. Samozřejmostí je, že tyto silikonové implantáty se používají i v rekonstrukční plastické chirurgii.

Přiměřený prsní implantát s vámi vybere váš plastický chirurg. Výběr tvarů a povrchů a jejich vzájemná propojitelnost představuje nejširší nabídku na trhu. Plastický chirurg při výběru prsního implantátu před plastikou prsou zohledňuje vaši výšku, váhu, celkový vzhled hrudníku a proporce těla, dále si vyslechne vaši představu a následně si jednotlivé velikosti prsních implantátů budete moci vyzkoušet ve speciální podprsence.


Prsní implantáty budete vybírat z hlediska několika kritérií

Tvar prsního implantátu

Na výběr mátě několik tvarů. Záleží, zda chcete plnější a kulatější prsa, nebo se budete přiklánět k přirozenému kapkovitému tvaru. Plastický chirurg vám nabídne tři tvary:

Povrchová úprava prsního implantátu

Po výběru tvaru lze všechny zmiňovaně tvary volit s těmito povrchovými úpravami.

Velikost prsních implantátů

Objemové rozpětí je široké a pohybuje se od 100 ml do 1000 ml. Plastický chirurg zpravidla zvolí dvě podobné velikosti a při operaci ještě dovybere přesnější velikost podle toho, jak bude vypadat již umístěný na vašem hrudníku.