Příběhy – SANIMPO spol. s r.o.
fotoPribehLenka_8bit

Lenka, 30

Mít větší prsa bylo vždy mým velkým přáním. I když jsem měla prsa malá, alespoň byla pevná a hezky tvarovaná. To se ale změnilo s porodem. Po roce kojení z nich už v podstatě nic nezbylo. Chlapecký hrudník jsem vyplňovala vyztuženými podprsenkami. Jenže to pro mě nebylo pohodlné ani dlouhodobé řešení. Proto jsem se odhodlala k radikálnější změně – plastice prsou.


Novým a větším poprsím jsem si splnila životní sen.
Konečně se sama sobě líbím.

Podrobnosti
2019-09-02_1541

Kamila, 28

Ze své velikosti košíčků A/B jsem přešla na C/D. Postupem času, se mi ale prsa začaly zdát menší, vzhledem k mé výšce a šířce hrudníku. Rozhodla jsem se podstoupit druhou operaci s tím, že bych ráda prsa trošku více pozvedla a zvětšila. Nechtěla jsem nic ohromného, ale můj požadavek byl takový, aby i bez podprsenky prsa byla krásně plná a já je nemusela vycpávat push-up podprsenkou.


Polytech implantáty měknou a sedají si i půl roku – rok po operaci,
tak uvidíme, co přinesou následující měsíce, ale už teď jsem z výsledku nadšená.

Podrobnosti
01veronika25Po

Veronika, 25

Bohužel mám vývojovou vadu prsou a vývoj se mi zastavil prakticky hned v počátku. Měla jsem špičatá prsa, která bez double push up podprsenky nebyla ani vidět. Byla jsem často terčem posměchu, a proto už v pubertě jsem se zařekla, že chci co nejdříve jak jen to bude možné podstoupit plastickou operaci bez ohledu na rizika či finance.


Teď mám konečně prsa, o kterých jsem celý život snila.
Už se nemusím stydět před přítelem sundat podprsenku.

Podrobnosti

Michaela, 35

O zvětšení prsou jsem uvažovala strašně moc let, pořád jsem ale čekala, až budu po dětech. A konečně jsem si svůj sen splnila.


Prsa mám větší a krásně pevná. Pocit je to skvělý.

Podrobnosti
C2D38406-4C79-4BF4-B425-F024C55443C9

Petra, 30

Podstoupit zvětšení prsou bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. I po synovi jsem měla 0 prsa. Při sexu jsem se nerada svlékala. Před pár lety jsem začala hodně sledovat práce různých plastických chirurgů...


Čekala jsem bolest úplně jinou a vážně to není nic, co by se nedalo zvládnout. Hlavně ten pocit ženskosti za to stojí. Teď už se můžu jen těšit na krásná trika, spodní prádlo a plavky.

Podrobnosti
50456913_625853017846270_2527772559332605952_n

Lída,20

O operaci prsou jsem přemýšlela už hodně dlouho. Nikdy jsem neměla velká prsa a za svoje jedničky jsem se styděla. Byl to můj komplex, který mi na sebevědomí moc nepřidával. Přítel se mi smál, když jsem se před ním po půli roce soužití styděla sundat podprsenku.


Hodně jsem váhala a bála se. V jednu dobu se mi ale setkaly tři kamarádky, které operaci podstoupily a dodaly mi odvahu, že to vážně nic není.

Podrobnosti
šišková web

Eva, 31

Pro plastiku prsou jsem se rozhodla z důvodu dlouhého kojení a proto, že jsem hodně zhubla. Má prsa už nebyla tak pevná a pěkná jako dříve. A tak operace prsou byla jasnou volbou.


Úplně poprvé jsem svá nová prsa v celé své kráse viděla týden po operaci. A můžu říct, byla jsem neskutečně dojatá. Pocity nepopsatelné...Mít svůj vysněný dekolt je k nezaplacení. Cítím se neskutečně žensky, prostě skvěle.

Podrobnosti