B-Lite – SANIMPO spol. s r.o.
 
 

Co jsou odlehčené implantáty B-Lite®?


B-Lite® je první skutečnou inovací v technologii prsních implantátů za více než 30 let. Jde o unikátní kombinaci klinicky ověřených materiálů, které snižují hmotnost prsních implantátů, aniž by se zmenšil jejich objem nebo velikost.

Lehkosti je dosaženo pomocí patentované technologie kombinující vysoce čisté mikrosféry hladce spojené s vysoce kohezivním gelem medicínské kvality poslední generace.

Odlehčené implantáty B-Lite® vyvinul Dr. Jacky Govrin-Yehudain, který má rozsáhlé zkušenosti s účinky gravitace na prsní tkáň u tisíců žen.

Stáhněte si brožuru B-Lite >>
30procentCZ

Výhody implantátů B-Lite®


 
 
 

Jaké tvary, povrchy a velikosti B-Lite®️ nabízí? 
96procnet
95
95
 
pacientek uvedlo, že jejich prsa jsou s implantáty B-Lite®️ pocitově měkká a přirozená
chirurgů bylo velmi spokojeno nebo spokojeno s estetickým výsledkem, jehož bylo s implantáty B-Lite®️ dosaženo
chirurgů došlo k závěru, že jejich pacientky jsou s implantáty B-Lite®️ velmi spokojené nebo celkově spokojené


 

Stejně jedinečné jako vy


Rozhodnutí podstoupit zvětšení prsou je důležité a vy jistě budete mít dotazy.

Jaké implantáty jsou pro mě ty pravé? Jak budou moje nová prsa vypadat a jaký z nich budu mít pocit?

Věříme, že díky lehkým implantátům B-Lite® vám můžeme odpověď na tyto otázky.

Vyšší váha = větší napětí na tkáň prsů
 
ptoza
 
lehkost-kterou-pocitite2

Nová výrazná značka společnosti POLYTECH


Implantáty B-Lite® jsou vyvinuty tak, aby překonaly limity omezující tradiční prsní implantáty. Podstatně snižují gravitační napětí díky průkopnické technologii, která inovativním způsobem kombinuje známé a klinicky ověřené materiály a nabízí přirozenou plnost, pocit a sílu v kombinaci s výrazně menší hmotností implantátu.

Když se vám během předoperační konzultace dostanou implantáty B-Lite® do ruky, intuitivně pochopíte výhody spojené s jejich sníženou hmotností. Jsou velmi měkké a přirozené.

Implantáty B-Lite® jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech tak, aby vyhovovaly široké škále vašich potřeb a preferencí. Jen tak je možné získat ideální implantáty pro vaši postavu

B-Lite_Logo_Blue_PNG
Významného snížení hmotnosti je dosaženo prostřednictvím jedinečného a patentovaného gelu B-Lite® - mikrosférického kohezivního implantabilního silikonového gelu medicínské kvality. Mikrosféry jsou inertní, duté, borosilikátové částice s velmi vysokou čistotou, které díky své lehkosti, avšak robustnosti, nacházejí široké uplatnění ve vesmírných technologiích.

Mikrosféry B-Lite® jsou trvale spojeny s kohezivním silikonovým gelem, který je obklopuje. Díky využití selektivního prostorového polohování a chemického navázání mikrosfér na gelovou síť je zapotřebí menší množství silikonového gelu a je dosaženo většího zpevnění. Mikrosféry jsou navrženy tak, aby i v nepravděpodobném případě prasknutí zůstaly vázány uvnitř gelu.

Gel B-Lite® nabízí výrazně nižší hmotnost. B-Lite® byl hodnocen v přísných testech předklinické a validační fázi, nese označení CE a jeho jedinečné vlastnosti a charakteristiky byly prokázány v biologických, mechanických a chemických testech prováděných předními laboratořemi, které kontrolují výsledky za podmínek často překračujících požadované referenční hodnoty.

B-Lite® byl vyvinut týmem plastických chirurgů, chemiků, biologů, vědců a inženýrů, kteří společně vnesli revoluci do oblasti zvětšování prsou.

obr-vazb
B-LITE_HERO_03